Search
Close this search box.
Servis Mercedes-Benz

Servis Mercedes-Benz

Vozy z portfolia gigantu Mercedes Benz pravidelně obsazují první příčky žebříčků spolehlivosti ve všech možných kategoriích. Z názvu Mercedes se koneckonců už stal jakýsi ustálený terminus technicus, kterým i mimo auto-moto svět označujeme něco výjimečného, kvalitního a luxusního. A nutno dodat, že právem – majitelé a vedení této automobilky jdou této zvyklosti už bezmála sto let naproti. Neznamená to ovšem, že byste coby jejich majitelé nepotřebovali pravidelný servis a údržbu – právě naopak. Prevence je důležitá jako u všech jiných automobilů a čas od času je potřeba zkontrolovat i ten nejdokonalejší stroj a vyměnit nějakou tu unavenou součástku. Nemluvě o tom, že předcházení problémům v podobě kontroly rozvodového řemenu, prověření brzdového systému, nebo výměny oleje by měla být samozřejmostí pro každého zodpovědného řidiče, kterému na jeho autě záleží a chce s ním strávit ještě mnoho ujetých kilometrů.

ODSTRANÍME VADY NA KRÁSE

euromotorscz zajimavosti servis mercedes benz 2

Nehledě na to, že některé závady vůbec nezávisí na kvalitě a konstrukci automobilu jako takového. Někdy jde spíš o šikovnost a štěstí řidiče, potažmo ostatních účastníků silničního provozu. Přijít ke škrábanci nebo důlku na karoserii není vůbec žádný problém. Nehledě na to, že karoserie dostává zabrat i při sebešetrnější jízdě a nejen vozy značky Mercedes-Benz zbytečně ztrácejí nejen na kráse, ale i na hodnotě. Disponujeme technologií PDR (Paintless Dent Repair), která umožňuje vrácení důlků a promáčklin do původního tvaru bez jakéhokoliv zásahu do laku. To oceníte nejen kvůli vzhledu, kdy karoserie vypadá jako před kolizí, ale také kvůli ceně a rychlosti, jelikož zcela odpadá proces lakování. Ovšem ani v tom případě nemusíte zoufat. Pokud se oprava neobejde bez zásahu do laku, veškeré činnosti provedeme maximálně šetrně a pečlivě. A navíc s takovým výsledkem, že opravované místo ani nepoznáte.

MYSLÍME NA VŠECHNO

euromotorscz zajimavosti servis mercedes benz 3

Cena a čas takovýchto oprav samozřejmě závisí na rozsahu škody, pokaždé ale uděláme co nejvíc pro jejich minimalizaci. Vždy také zaplatíte jen za to, na čem se dohodneme, a výsledek obdržíte v požadovaném termínu. Pokud se navíc jedná o pojistnou událost, je možné celou opravu provést z vaší strany zcela bezhotovostně. A ačkoliv je rychlost oprav jednou z našich největších předností, nikdy ji neupřednostňujeme před kvalitou. A také víme, že auto je pro někoho nutnost, a jeho absence, byť na pár dní, je citelnou ztrátou. Nabízíme vám tedy také kromě jiných doplňkových služeb poskytnutí náhradního vozu zdarma. Chceme prostě, abyste se u nás cítili dobře a odcházeli od nás vždy jako jeden z našich spokojených zákazníků. Využijte tedy prosím některou z možností jak nás kontaktovat a svěřte svůj vůz a svoje problémy do rukou odborníků, kteří svou práci dělají dobře a rádi.

Kontaktujte nás

Napište nám, rádi vám odpovíme