Oprava výfuků

Oprava výfuků v Euromotors

Porucha, defekt nebo nadměrné opotřebení výfuku dokážou napáchat spoustu škod. Mezi ty mírnější patří zvýšení hluku při jízdě, ztráta výkonu motoru a vyšší spotřeba paliva. To jsou následky, které spíše snižují komfort a ekonomičnost jízdy. K těm vážnějším pak patří únik toxických látek způsobený netěsností spojů a jednotlivých prvků, s tím související riziko požáru nebo popálení a v každém případě pak ulomení některé části výfukového systému. To může následně způsobit poškození podvozku, spodních částí karoserie nebo třeba pneumatik. A to nejen na vozidle vlastním, ale i ostatních účastníků silničního provozu. Nehledě na to, že stav výfuku, respektive katalyzátoru má vliv na emisní výsledky a u modernějších automobilů je také vybaven i filtrem pevných částic.

euromotorscz sluzby oprava vyfuku 2

Ten, stejně jako lambda sondy, podléhá samozřejmě opotřebení, a proto by měl být předmětem pravidelných kontrol. V nejzazším případě v rámci prohlídky na STK, kde se však netěsnost, proražené či prorezlé díry a jiné deformace můžou stát důvodem k neudělení osvědčení o technické způsobilosti vozidla. Abyste se vyhnuli těmto komplikacím a nepříjemnostem, zajeďte si k nám na kontrolu či přímo opravu výfuku. Prohlédneme, opravíme, případně vyměníme jakoukoliv část od svodů po koncový díl. Preventivní zásah a oprava v případě podezření na jakýkoliv defekt vám ušetří spoustu času i peněz.

Proč si vybrat právě nás?

Proč si vybrat právě nás? Profesionální tým! | Autoservis EURO-MOTORS
Profesionální tým
Proč si vybrat právě nás? Kvalita! | Autoservis EURO-MOTORS
Kvalita
Proč si vybrat právě nás? Rychlé vyřízení! | Autoservis EURO-MOTORS
Rychlé vyřízení
Proč si vybrat právě nás? Dostupnost MHD! | Autoservis EURO-MOTORS
Dostupnost MHD
Proč si vybrat právě nás? Příjemné ceny! | Autoservis EURO-MOTORS
Příjemné ceny

Co o nás říkají

Jan Sties
Jan Sties
Read More
Mají toho hodně na práci což také vypovídá o zájmu mnoha klientů - kvalitní servis
Miroslav Hoffmann
Miroslav Hoffmann
Read More
Fousatý Automechanik je prostě profik
Ivana Horová
Ivana Horová
Read More
Obrovská spokojenost! Rychlý servis a oprava včetně odtahu a za dobrou cenu. Moc děkuji za přátelský a profesionální přístup.
Pure Voice
Pure Voice
Read More
Jako vždy jednání na úrovni a auto jezdí jako nové. Šikovní technici a vedení vstřícné.

Zeptejte se nás

Napište nám, rádi vám odpovíme