Search
Close this search box.
Servis Škoda

Servis Škoda

Na škodovky nedají našinci dopustit a už dlouhá léta si drží prvenství v pořadí prodaných aut a zřejmě tomu tak ještě nějaký ten čas bude. Dle uveřejněných statistik prodejců mají zhruba třetinový podíl na objemu prodaných automobilů a jejich obliba nijak neklesá. Není tedy divu, že v tomto zastoupení jsou také poměrně častými hosty autoservisů. Ne kvůli nadstandardní poruchovosti, ale je jich zkrátka hodně. A ať už se jedná o závady na motoru nebo elektroinstalaci (což jsou asi nejprofláklejší závady u posledních modelů), zakládáme si na tom, že servis automobilů Škoda máme zmáknutý do posledních detailů. A vám, jejich majitelům můžeme nabídnout a poskytnout široké portfolio kvalitních a komfortních služeb.

KOMPLEXNÍ SLUŽBY A SERVIS

euromotorscz zajimavosti servis skoda 2

Někdy nás na silnici potká opravdu ošklivá a nezáviděníhodná situace – nehoda, nebo závažnější porucha, která nám nedovolí z místa odjet. Pokud vám s touto patálií nepomůže vaše pojišťovna nebo ochotný přítel na telefonu, my ano. Zajistíme pro vás odtah (jak osobních, tak užitkových automobilů) a porouchané vozidlo dopravíme bezpečně na odstavné parkoviště, případně přímo do našeho servisu. Tam se mu řádně podíváme na zoubek. Jestliže se jedná o běžnou, ale neopravitelnou závadu, jakou je například zlý defekt pneumatiky nebo samotného kola, můžete si přímo u nás vybrat z pestrého sortimentu hliníkových, plechových i ocelových kol. Stejně tak je vám k dispozici celá řada pneumatik – opět jak pro osobní, užitkové i off-road typy. Výměna, přezutí, vyvážení i likvidace starých pneumatik je zcela v naší režii a vy se nemusíte vůbec o nic starat.

MÁME RÁDI VÝZVY

euromotorscz zajimavosti servis skoda 3

Pravda, ne všechny závady jdou takto lehce odstranit a opravit, my se však nezalekneme ničeho. K dispozici máme tu nejmodernější techniku a k ní pochopitelně řádně proškolený, zaučený a zkušený personál. Umíme zacházet s profesionálními diagnostickými systémy, které jsou v dnešní době nepostradatelnou pomůckou v každém autoservise, který svou práci myslí vážně a chce odvádět tu nejlepší práci. V rekordně krátkém čase jsme tak v drtivé většině případů schopni odhalit závady v turbo jednotkách, elektroinstalaci, rozvodech, spojkách, brzdových soustavách, klimatizaci a dalších, i těch nejzáludnějších zákoutích vašeho automobilu. Jsme tak schopni výrazně zkrátit dobu oprav a naopak nemalým způsobem zvýšit spokojenost našich klientů – o finančních úsporách ani nemluvě, diagnostiku vady, kterou u nás necháte opravit, máte zcela zdarma.

ZKUSTE TO U NÁS

euromotorscz zajimavosti servis skoda 4

Toto je jen stručný výčet našich služeb, které jsme připraveni vám kdykoliv poskytnout. Ať už potřebujete vyměnit olej, nebo dát do pořádku nabouraný nárazník, u nás nešlápnete vedle. A to platí nejen pro majitele krásných vozů s okřídleným šípem na kapotě.

Kontaktujte nás

Napište nám, rádi vám odpovíme