Search
Close this search box.
Výměna brzd

Výměna brzdových kotoučů a destiček

Zdá se vám, že vaše auto brzdí hůře než v minulosti? Cítíte při brzdění vibrace v pedálu nebo ve volantu? Máte pocit, že brzdy táhnou vůz na stranu? Slyšíte při sešlápnutí brzdy pískání nebo jiný nepřirozený zvuk? Nezdá se vám zdvih pedálu anebo zkrátka cítíte, že je čas na kontrolu nebo výměnu? Pokud zní vaše odpověď na některou z těchto otázek ano, je na čase vydat se do servisu. V našem autoservisu Euro-Motors brzdy zkontrolujeme a kvalitně opravíme. Až se od nás budete vracet, na všechny starosti o správnou funkci brzd a bezpečnost jízdy tak budete moci s klidem zapomenout.

euromotorscz sluzby vymena brzd 2

Kompletní servis brzdového systému

Náš tým zkušených profesionálů provede výměnu vašich brzd rychle (běžná výměna destiček na jedné nápravě trvá nejčastěji 1-1.5 hodiny v závislosti na typu vozu apod.), přitom se však budete moci spolehnout na kvalitu provedení kontroly i montáže.

Celý proces výměny brzd sestává typicky z demontáže a vyčištění brzdového třmenu a případného nahrazení pístku či prachovky. Následuje kontrola náboje a ložiska. V tomto ohledu je až příliš mnoho servisů nedůsledných a tuto kontrolu i přes její důležitost vůbec neprovádí. Po pečlivém očištění dosedacích ploch a odstranění všech nečistot přichází na řadu vlastní montáž kotouče či destiček. Celý proces je zakončen proměřením parametrů nově namontovaných brzd, která odhalí potenciální problémy.

Díly, které při výměnách používáme jsou vždy originální a vyhovíme i zákazníkům, kteří preferují díly prémiové. Našim klientům se vždy snažíme zajistit kromě špičkového zpracování, které je u nás samozřejmostí, i co nejrychlejší dobu zpracování a příznivou cenu (ceník). Udělejte významný krok k bezpečnější jízdě a svěřte nám brzdy vašeho vozu!

Cena výměny brzd

Ceny jsou uvedeny pouze za provedenou práci bez započtení ceny materiálu.
Uvedené ceny jsou pouze orientační a bez DPH. Kalkulaci připravíme na základě vašich požadavků.

Zeptejte se nás

Napište nám, rádi vám odpovíme