Výměna brzd

Výměna brzdových kotoučů a destiček

Zdá se vám, že vaše auto brzdí hůře než v minulosti? Cítíte při brzdění vibrace v pedálu nebo ve volantu? Máte pocit, že brzdy táhnou vůz na stranu? Slyšíte při sešlápnutí brzdy pískání nebo jiný nepřirozený zvuk? Nezdá se vám zdvih pedálu anebo zkrátka cítíte, že je čas na kontrolu nebo výměnu? Pokud zní vaše odpověď na některou z těchto otázek ano, je na čase vydat se do servisu. V našem autoservisu Euro-Motors brzdy zkontrolujeme a kvalitně opravíme. Až se od nás budete vracet, na všechny starosti o správnou funkci brzd a bezpečnost jízdy tak budete moci s klidem zapomenout.

euromotorscz sluzby vymena brzd 2

Kompletní servis brzdového systému

Náš tým zkušených profesionálů provede výměnu vašich brzd rychle (běžná výměna destiček na jedné nápravě trvá nejčastěji 1-1.5 hodiny v závislosti na typu vozu apod.), přitom se však budete moci spolehnout na kvalitu provedení kontroly i montáže.

Celý proces výměny brzd sestává typicky z demontáže a vyčištění brzdového třmenu a případného nahrazení pístku či prachovky. Následuje kontrola náboje a ložiska. V tomto ohledu je až příliš mnoho servisů nedůsledných a tuto kontrolu i přes její důležitost vůbec neprovádí. Po pečlivém očištění dosedacích ploch a odstranění všech nečistot přichází na řadu vlastní montáž kotouče či destiček. Celý proces je zakončen proměřením parametrů nově namontovaných brzd, která odhalí potenciální problémy.

Díly, které při výměnách používáme jsou vždy originální a vyhovíme i zákazníkům, kteří preferují díly prémiové. Našim klientům se vždy snažíme zajistit kromě špičkového zpracování, které je u nás samozřejmostí, i co nejrychlejší dobu zpracování a příznivou cenu (ceník). Udělejte významný krok k bezpečnější jízdě a svěřte nám brzdy vašeho vozu!

Cena výměny brzd

Ceny jsou uvedeny pouze za provedenou práci bez započtení ceny materiálu a bez DPH.

Proč si vybrat právě nás?

Proč si vybrat právě nás? Profesionální tým! | Autoservis EURO-MOTORS
Profesionální tým
Proč si vybrat právě nás? Kvalita! | Autoservis EURO-MOTORS
Kvalita
Proč si vybrat právě nás? Rychlé vyřízení! | Autoservis EURO-MOTORS
Rychlé vyřízení
Proč si vybrat právě nás? Dostupnost MHD! | Autoservis EURO-MOTORS
Dostupnost MHD
Proč si vybrat právě nás? Příjemné ceny! | Autoservis EURO-MOTORS
Příjemné ceny

Co o nás říkají

Jan Sties
Jan Sties
Read More
Mají toho hodně na práci což také vypovídá o zájmu mnoha klientů - kvalitní servis
Miroslav Hoffmann
Miroslav Hoffmann
Read More
Fousatý Automechanik je prostě profik
Ivana Horová
Ivana Horová
Read More
Obrovská spokojenost! Rychlý servis a oprava včetně odtahu a za dobrou cenu. Moc děkuji za přátelský a profesionální přístup.
Pure Voice
Pure Voice
Read More
Jako vždy jednání na úrovni a auto jezdí jako nové. Šikovní technici a vedení vstřícné.

Zeptejte se nás

Napište nám, rádi vám odpovíme