Autoelektronika

Autoelektronika v Euromotors

Osobní auta už dávno nejsou jen pouhé dopravní prostředky, určené pro převoz osob z bodu A do bodu B. S rozmachem technologií a vzrůstající náročností jejich uživatelů se neustále mění i přístup jednotlivých automobilek k vybavení jejich modelů. Krom komfortního cestování můžete dnes svůj vůz využít i jako pojízdnou kancelář, nebo multimediální centrum na kolech. Vzrůstající zastoupení elektroniky v současných automobilech klade ovšem také vyšší nároky na provoz a kompetenci autoservisů. Zdaleka ne všechny závady lze odstranit v domácích podmínkách a bez rizika dalšího poškození, či nežádoucího ovlivnění jiných systémů.

euromotorscz sluzby autoelektronika 2

Neváhejte proto navštívit náš servis, jsme plně vybaveni pro rychlou a efektivní diagnostiku veškeré autoelektroniky. Následně si poradíme s odkódováním autorádií všech běžných značek, opravou řídících jednotek a přístrojových desek. Vyhovíme i v případě softwarových potíží, a to nejen v podobě odladění chipové výbavy, programování a kódování. Na vaši žádost dokážeme modifikovat jednotku SRS pro aktivaci airbagu. Veškeré zásahy jsou prováděny profesionálně a zcela v souladu s příslušnými požadavky. Rádi s vámi v každém případě probereme vaše požadavky a přání – ozvěte se, domluvte si schůzku, nebo rovnou přijeďte a zbytek už nechte na nás. A jelikož si našich klientů opravdu vážíme, v případě potřeby přijedeme po domluvě my za vámi.

Proč si vybrat právě nás?

Proč si vybrat právě nás? Profesionální tým! | Autoservis EURO-MOTORS
Profesionální tým
Proč si vybrat právě nás? Kvalita! | Autoservis EURO-MOTORS
Kvalita
Proč si vybrat právě nás? Rychlé vyřízení! | Autoservis EURO-MOTORS
Rychlé vyřízení
Proč si vybrat právě nás? Dostupnost MHD! | Autoservis EURO-MOTORS
Dostupnost MHD
Proč si vybrat právě nás? Příjemné ceny! | Autoservis EURO-MOTORS
Příjemné ceny

Co o nás říkají

Jan Sties
Jan Sties
Read More
Mají toho hodně na práci což také vypovídá o zájmu mnoha klientů - kvalitní servis
Miroslav Hoffmann
Miroslav Hoffmann
Read More
Fousatý Automechanik je prostě profik
Ivana Horová
Ivana Horová
Read More
Obrovská spokojenost! Rychlý servis a oprava včetně odtahu a za dobrou cenu. Moc děkuji za přátelský a profesionální přístup.
Pure Voice
Pure Voice
Read More
Jako vždy jednání na úrovni a auto jezdí jako nové. Šikovní technici a vedení vstřícné.

Zeptejte se nás

Napište nám, rádi vám odpovíme