Autoelektrika

Autoelektrika v Euromotors

Elektroinstalace v automobilech není zrovna nejpopulárnější část našich vozidel. A to jak pro řidiče, tak i pro automechaniky. Ti naši si ale dokáží poradit s veškerými nástrahami, které elektrické rozvody mohou přinést. A že jich není zrovna málo. Ať už se jedná o starší nebo nový vůz, autoelektrika je všudypřítomná. A škála jejích potenciálních vad je opravdu široká a v drtivé většině případů také nepředvídatelná. Může se jednat o defekt samotného vedení, tedy mechanické poškození kabelů a kontaktů. Tady je nejčastější příčinou opotřebení přicházející s časem, neodborné opravy a manipulace, nebo také nenechavé zoubky některých hlodavců.

euromotorscz sluzby autoelektrika 2

Druhou sortou vad je jednoduše porucha některých komponent, jako jsou konektory, spínače, relé a řídící jednotky. Důsledkem těchto vad může být prakticky cokoliv – počínaje nesvítícími světly, přes nefunkční zamykání, topení, klimatizaci a stahování oken až po problémy při startování. Tak či tak, největším oříškem obvykle bývá přesně určit druh a místo vady. Z tohoto důvodu jsme vybavení pokročilými diagnostickými systémy, díky kterým jsou naše opravy auto elektroinstalace rychlé, efektivní a o to levnější. Máte-li tedy potíže se stávající elektrickou instalací, nebo potřebujete provést změny, které vyžadují odbornější zásah, obraťte se na nás. Máme to pravé vybavení, zkušenosti a přístup k odvedení toho nejlepšího výsledku.

Proč si vybrat právě nás?

Proč si vybrat právě nás? Profesionální tým! | Autoservis EURO-MOTORS
Profesionální tým
Proč si vybrat právě nás? Kvalita! | Autoservis EURO-MOTORS
Kvalita
Proč si vybrat právě nás? Rychlé vyřízení! | Autoservis EURO-MOTORS
Rychlé vyřízení
Proč si vybrat právě nás? Dostupnost MHD! | Autoservis EURO-MOTORS
Dostupnost MHD
Proč si vybrat právě nás? Příjemné ceny! | Autoservis EURO-MOTORS
Příjemné ceny

Co o nás říkají

Jan Sties
Jan Sties
Read More
Mají toho hodně na práci což také vypovídá o zájmu mnoha klientů - kvalitní servis
Miroslav Hoffmann
Miroslav Hoffmann
Read More
Fousatý Automechanik je prostě profik
Ivana Horová
Ivana Horová
Read More
Obrovská spokojenost! Rychlý servis a oprava včetně odtahu a za dobrou cenu. Moc děkuji za přátelský a profesionální přístup.
Pure Voice
Pure Voice
Read More
Jako vždy jednání na úrovni a auto jezdí jako nové. Šikovní technici a vedení vstřícné.

Zeptejte se nás

Napište nám, rádi vám odpovíme