Search
Close this search box.
Diagnostika auta
Zajišťujeme komplexní autodiagnostiku motoru a ostatních řídících jednotek vozidel všech značek. Provádíme kontrolu a kódování konfigurace auta, mazání paměti závad.
Zavolejte nám a objednejte se na diagnostiku auta!
Objednat se

Autodiagnostika

Výpočetní technika je v dnešní době všudypřítomná a ani automobily se bez ní neobejdou. Ať se jedná o řídící jednotky pro motor, ABS, zábavní systémy nebo třeba airbagy, jsou to počítače, které se při jízdě starají o naši bezpečnost, komfort, i o to, abychom skutečně dorazili do cíle. Díky diagnostice tak můžeme lehce přijít na to, zdali vaše auto potřebuje např. výměnu turba, či výměnu jiné důležité součástky vašeho automobilu.

euromotorscz sluzby diagnostika 2

Tyto systémy v sobě ukrývají množství nesmírně cenných dat, která nám mohou pomoci odhalit celou řadu problémů a umožnit tak jejich odstranění. V našem servisu jsme schopni diagnostikovat naprostou většinu světových značek.

Přímé propojení systémů vozu s testerem skrze příslušnou zásuvku se nazývá sériová diagnostika. Možná je však i diagnostika paralelní, která spočívá v přímém měření fyzikálních veličin pomocí osciloskopu nebo multimetru.

V našem autoservisu vždy používáme špičkovou diagnostickou technologii, především značky BOSCH. Podívejme se společně na zoubek i vašemu vozu!

Provádíme komplexní diagnostiku aut všech značek: Audi, BMW, Mercedes-Benz, Citroën, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Land Rover, VAG Group, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Seat, Škoda, Toyota, Volkswagen, Porsche aj.

Kontaktujte nás hned!

Zeptejte se nás

Napište nám, rádi vám odpovíme