Diagnostika auta

Autodiagnostika

Výpočetní technika je v dnešní době všudypřítomná a ani automobily se bez ní neobejdou. Ať se jedná o řídící jednotky pro motor, ABS, zábavní systémy nebo třeba airbagy, jsou to počítače, které se při jízdě starají o naši bezpečnost, komfort, i o to, abychom skutečně dorazili do cíle. Díky diagnostice tak můžeme lehce přijít na to, zdali vaše auto potřebuje např. výměnu turba, či výměnu jiné důležité součástky vašeho automobilu.

euromotorscz sluzby diagnostika 2

Tyto systémy v sobě ukrývají množství nesmírně cenných dat, která nám mohou pomoci odhalit celou řadu problémů a umožnit tak jejich odstranění. V našem servisu jsme schopni diagnostikovat naprostou většinu světových značek. V případě, že odhalený problém bude opraven u nás, pak dokonce zdarma.

Přímé propojení systémů vozu s testerem skrze příslušnou zásuvku se nazývá sériová diagnostika. Možná je však i diagnostika paralelní, která spočívá v přímém měření fyzikálních veličin pomocí osciloskopu nebo multimetru.

V našem autoservisu vždy používáme špičkovou diagnostickou technologii, především značky BOSCH. Podívejme se společně na zoubek i vašemu vozu!

Cena diagnostiky auta

Ceny jsou uvedeny pouze za provedenou práci bez započtení ceny materiálu (maziva, čističe, olej apod.).
Uvedené ceny jsou pouze orientační a bez DPH. 

Zeptejte se nás

Napište nám, rádi vám odpovíme