Výměna spojky

Montáž spojky

Ani přes stále se zvyšující spolehlivost moderních vozů není žádná jejich součást vůči poškození odolná stoprocentně, a čas od času je přeci jenom potřeba například vyměnit brzdy, či vyměnit olej. Spojka není výjimkou a v životě auta může přijít okamžik, kdy je třeba tento nesmírně důležitý (a důmyslný) systém vyměnit. V našem autoservisu se o vše potřebné umíme postarat tak, aby si zákazník odvážel spokojenost z kvalitní práce i příjemný pocit z příznivé ceny. Jak ale taková výměna spojky vlastně probíhá?

euromotorscz sluzby vymena spojky 2

Jako první přichází na řadu příprava na vlastní výměnu, tj. zvednutí vozidla, vypuštění oleje z převodovky, povolení poloos a jejich „vycvaknutí“ z převodovky. K přípravě patří i nezbytné odpojení akumulátoru, táhel řazení, lanka, čidel, či náhonu tachometru a startéru. Po demontáži závěsu spojky již následuje vytažení převodovky z motoru.

Nyní již můžeme spojku vyměnit, před namontováním té nové je ale třeba dokonale očistit setrvačník (u nás jej i speciálně testujeme). Při montáži je třeba dbát na správné vystředění lamely, dokonalé vyčištění spojkového koše i namazání hřídele převodovky.

V tuto chvíli nám zbývá namontovat převodovku zpět, doplnit olej, seřídit lanovod a nastavit spojkový pedál. Když je hotovo, můžeme vyrazit na zkušební jízdu. Neváhejte nás v případě potřeby kontaktovat, postaráme si i o vaši spojku! Spolehnout se můžete na zkušenost a odbornost našich mechaniků, použití značkových dílů Luk či Sachs, osobní přístup i nízké ceny.

Cena výměny spojky

Ceny jsou uvedeny pouze za provedenou práci bez započtení ceny materiálu a bez DPH.

Proč si vybrat právě nás?

Proč si vybrat právě nás? Profesionální tým! | Autoservis EURO-MOTORS
Profesionální tým
Proč si vybrat právě nás? Kvalita! | Autoservis EURO-MOTORS
Kvalita
Proč si vybrat právě nás? Rychlé vyřízení! | Autoservis EURO-MOTORS
Rychlé vyřízení
Proč si vybrat právě nás? Dostupnost MHD! | Autoservis EURO-MOTORS
Dostupnost MHD
Proč si vybrat právě nás? Příjemné ceny! | Autoservis EURO-MOTORS
Příjemné ceny

Co o nás říkají

Jan Sties
Jan Sties
Read More
Mají toho hodně na práci což také vypovídá o zájmu mnoha klientů - kvalitní servis
Miroslav Hoffmann
Miroslav Hoffmann
Read More
Fousatý Automechanik je prostě profik
Ivana Horová
Ivana Horová
Read More
Obrovská spokojenost! Rychlý servis a oprava včetně odtahu a za dobrou cenu. Moc děkuji za přátelský a profesionální přístup.
Pure Voice
Pure Voice
Read More
Jako vždy jednání na úrovni a auto jezdí jako nové. Šikovní technici a vedení vstřícné.

Zeptejte se nás

Napište nám, rádi vám odpovíme