Oprava auta po nehodě

Oprava auta po nehodě v Euromotors

Jakkoliv je dopravní nehoda nepříjemná a nezáviděníhodná věc, její řešení může být mnohem jednodušší a rychlejší než myslíte. Stačí si zvolit správného partnera. Nejlépe takového, který vám pomůže se vším, co byste mohli potřebovat. Ať už jste viníkem nehody, nebo jste v této situaci zcela nevinně, budete s největší pravděpodobností potřebovat dostat auto co nejdříve do servisu. A pokud z jakéhokoliv důvodu nechcete využít služeb svého autorizovaného servisu, nemusíte. V případě potřeby vám zajistíme odtah vašeho vozidla a samozřejmě také vozidlo náhradní, aby vaše plány a povinnosti zůstali co nejméně dotčené. Při samotné opravě a kontrole škod po havárii, postupujeme s maximální pečlivostí a profesionalitou.

euromotorscz sluzby oprava aut po nehode 2

Víme, že auto po nehodě může mít mnoho skrytých vad, které se mohou projevit až dlouho po té. Proto používáme postupy, technologie a díly, které v kombinaci s proškoleným a zkušeným personálem udělají maximum. Maximum pro to, abyste i s bouraným autem ještě ujeli mnoho bezpečných kilometrů. Základem je tedy krom jiného kontrola karoserie, geometrie všech částí, stav nápravy a všech bezpečnostních prvků. Z těch spíše kosmetických zásahů pak provádíme opravu promáčklin a škrábanců včetně lakování, mytí a čištění interiéru auta, nebo třeba výměna pneumatik. Samozřejmostí je pak spolupráce při řešení pojistné události a v případě, že už opravdu není vašemu autu pomoci, postaráme se i o jeho ekologickou likvidaci.

Proč si vybrat právě nás?

Proč si vybrat právě nás? Profesionální tým! | Autoservis EURO-MOTORS
Profesionální tým
Proč si vybrat právě nás? Kvalita! | Autoservis EURO-MOTORS
Kvalita
Proč si vybrat právě nás? Rychlé vyřízení! | Autoservis EURO-MOTORS
Rychlé vyřízení
Proč si vybrat právě nás? Dostupnost MHD! | Autoservis EURO-MOTORS
Dostupnost MHD
Proč si vybrat právě nás? Příjemné ceny! | Autoservis EURO-MOTORS
Příjemné ceny

Co o nás říkají

Jan Sties
Jan Sties
Read More
Mají toho hodně na práci což také vypovídá o zájmu mnoha klientů - kvalitní servis
Miroslav Hoffmann
Miroslav Hoffmann
Read More
Fousatý Automechanik je prostě profik
Ivana Horová
Ivana Horová
Read More
Obrovská spokojenost! Rychlý servis a oprava včetně odtahu a za dobrou cenu. Moc děkuji za přátelský a profesionální přístup.
Pure Voice
Pure Voice
Read More
Jako vždy jednání na úrovni a auto jezdí jako nové. Šikovní technici a vedení vstřícné.

Zeptejte se nás

Napište nám, rádi vám odpovíme