Čištění interiéru auta Praha

Mytí interiéru auta

Kromě starosti o technický stav vozu (jako například výměna oleje, výměna spojky atd.) věnuje zodpovědný majitel pozornost i interiéru a jeho čistotě, koneckonců, jedná se o jeho vizitku. Nejspolehlivějším způsobem, jak docílit dokonale vyčištěného vnitřku vašeho vozu je potom jeho svěření do naší profesionální péče. Prvním krokem v péči o interiér je jeho pečlivé vysátí. Naše vysoce výkonné vysavače si poradí i se zvířecími chlupy a veškeré prostory (samozřejmě včetně zavazadlového prostoru) budou zbaveny veškerých nečistot.

euromotorscz sluzby cisteni interieru 2


Dalším krokem v péči o vnitřní prostor vozu je vyčištění a ošetření plastů. Na rozdíl od běžné praxe u nás nepoužíváme běžné přípravky obsahující silikon, které na povrchu plastových částí vytvoří lesklý a především nepříjemně mastný film. Námi požívané produkty byly vyvinuty speciálně pro ošetření vnitřních plastů v interiérech, jsou plně biologicky odbouratelné a stoprocentně bezpečné. S dobře vytepovanými sedačkami bude jízda hned příjemnější. Naše čistící prostředky jsou založené na moderních nanotechnologiích a i díky tomu budou sedačky do jedné hodiny suché. Posledním krokem je aplikace prostředku Nano AntiOdor, který má schopnost rozkládat molekuly zápachu a příjemně provonět interiér. Moderní desinfekce neobsahující chlor je potom dobrou prevencí proti nemocem, které se šíří vzduchem. Auto je nyní připraveno k jízdě a vy si užijete ještě lepší a příjemnější jízdu!

Proč si vybrat právě nás?

Proč si vybrat právě nás? Profesionální tým! | Autoservis EURO-MOTORS
Profesionální tým
Proč si vybrat právě nás? Kvalita! | Autoservis EURO-MOTORS
Kvalita
Proč si vybrat právě nás? Rychlé vyřízení! | Autoservis EURO-MOTORS
Rychlé vyřízení
Proč si vybrat právě nás? Dostupnost MHD! | Autoservis EURO-MOTORS
Dostupnost MHD
Proč si vybrat právě nás? Příjemné ceny! | Autoservis EURO-MOTORS
Příjemné ceny

Co o nás říkají

Jan Sties
Jan Sties
Read More
Mají toho hodně na práci což také vypovídá o zájmu mnoha klientů - kvalitní servis
Miroslav Hoffmann
Miroslav Hoffmann
Read More
Fousatý Automechanik je prostě profik
Ivana Horová
Ivana Horová
Read More
Obrovská spokojenost! Rychlý servis a oprava včetně odtahu a za dobrou cenu. Moc děkuji za přátelský a profesionální přístup.
Pure Voice
Pure Voice
Read More
Jako vždy jednání na úrovni a auto jezdí jako nové. Šikovní technici a vedení vstřícné.

Zeptejte se nás

Napište nám, rádi vám odpovíme