Oprava karoserie v Praze

Nabízíme komplexní karosářské opravy, poskytujeme pomoc při řešení pojistných událostí po dopravních nehodách. U nás máte možnost současně využít služeb lakovny i autoservisu za velice příjemnou cenu.

Oprava promáčklin karosérie

Drobné nehody, nepozorné děti, nepřízeň počasí… to jsou jen některé z mnoha příčin, které mohou vést k poškození karoserie. V takové situaci je třeba dobře rozmyslet, kterému servisu svůj vůz svěříte. V tom našem autoservisu Euromotors umíme opravit karoserie osobních i dodávkových vozů, rychle a za velmi výhodných podmínek.

euromotorscz sluzby oprava karoserie 2

V případě, že poškození karoserie je pojistnou událostí, celá oprava je navíc provedena bezhotovostně a událost vyřešíme za vás. I v opačném případě jsou ale naše ceny více než příznivé a začínají již na 500 korunách za hodinu práce. Po dobu opravy vám také poskytneme náhradní vůz.

Při opravách používáme moderní technologie (např. PDR, opravy promáčklin bez poškození laku), dokážeme měnit karosářské díly a provádíme samozřejmě také lakování. Pokud i karoserie vašeho vozu potřebuje opravu, neváhejte a kontaktujte nás. Počítat můžete s vysokou kvalitou odvedené práce, osobním přístupem i příznivými cenami.

Ceník opravy karosérie

Ceny jsou uvedeny pouze za provedenou práci bez započtení ceny materiálu a bez DPH.
Ceny jsou za kus dle rozsahu poškození, velikostí auta/díly disku, náročností práce.

Zeptejte se nás

Napište nám, rádi vám odpovíme