Search
Close this search box.
Výměna oleje v autě Praha

Výměna oleje a filtru

Pravidelná výměna oleje představuje jednu z nejdůležitějších součástí komplexní péče o každý vůz a její zanedbání se může majiteli vrátit jako bumerang v podobě poškozeného motoru či nezanedbatelného zkrácení jeho životnosti. Proto neriskujte a na pravidelnou výměnu oleje nezapomínejte. Pokud navíc chcete, abyste jako zákazník za své peníze dostal jen to nejlepší, kontaktujte nás!

euromotorscz sluzby vymena oleje 2

Protože vyznáváme filozofii osobního přístupu a vážíme si každého zákazníka, k dispozici je vám naše odborné technické poradenství a společně pro vás vybereme to nejlepší z naší široké nabídky olejů, maziv a provozních kapalin. Vždy se jedná o originální výrobky té nejvyšší kvality a naprostá většina našeho sortimentu je k dispozici skladem. Pokud ale náhodou vámi vybraný produkt zrovna k dispozici nemáme, spolehnout se můžete na rychlé dodací lhůty.

Příjemné pro vás budou jistě i naše ceny, jeden litr oleje u nás dostanete již od 350 Kč a naše cena za práci začíná již na ceně 800 Kč bez DPH. Stálí zákazníci mohou navíc počítat s ještě výhodnějšími nabídkami. Poskytněte motoru svého vozu tu nejlepší péči!

Nabízíme:

- Výměna oleje v motoru
- Výměna olejového filtru (filtr by měl být měněn vždy s výměnou motorového oleje)
- Výměna oleje v manuální převodovce automobilu
- Výměna oleje v automatické převodovce
- Výměna filtru automatické převodovky (filtr by měl být měněn vždy s výměnou oleje v převodovce)

Cena výměny oleje a filtrů

Ceny jsou uvedeny pouze za provedenou práci bez započtení ceny materiálu (maziva, čističe, olej apod.).
Uvedené ceny jsou pouze orientační a bez DPH. Kalkulaci připravíme na základě vašich požadavků.

Objednat se

Napište nám, rádi vám odpovíme