Search
Close this search box.
Servis Volkswagen

Servis Volkswagen

Volkswageny jsou vedle škodováckých sestřiček těmi nejoblíbenějšími auty tuzemských řidičů. Jsou pohodlná, příjemně se v nich jezdí a díky jejich množství na trhu lze pořídit skvělá auta za velmi slušnou cenu. Novináři a recenzenti z odborných kruhů je oproti tomu mají rádi o něco méně a obvykle jsou v jednom zajedno – koupě jakéhokoliv modelu s logem VW je tak trochu sázka do loterie. Můžete dostat perfektního, spolehlivého parťáka na cesty, nebo taky dost poruchový stroj, jehož náklady na opravy můžou nepříjemně brzo převýšit cenu kupní. Tento spor nerozsoudíme a ani soudit nechceme. Volkswagen za nás auta prostě umí a my vám rádi prodloužíme jejich životnost a dobrý stav.

CO NABÍZÍME?

euromotorscz zajimavosti servis volkswagen 2

Na druhou stranu je pravdou, že některé typy jejich motorů nepatří k nejodolnějším a nejtrvanlivějším a úplně bez vady nejsou všechny jejich brzdové systémy a klimatizační jednotky. Nejedná se v žádném případě o žádnou tragédii a šikovný servis si poradí i s těmito záludnostmi. A ten nejšikovnější servis vám tyto služby poskytne za více než férové ceny a v rekordně krátkém čase. Co vám tedy můžeme nabídnout z výčtu výše uvedených oprav?

BRZDY, MOTOR, OLEJ – VŠE V TOP STAVU

euromotorscz zajimavosti servis volkswagen 3

Brzdový systém není radno podceňovat, a jestliže vnímáte jakékoliv náznaky, že je něco špatně, jedna za vašich nejbližších cest by měla mířit právě do servisu. A to pokud možno do servisu spolehlivého, kde vám brzdy důkladně prohlédnou a v zájmu vaší bezpečnosti vymění opotřebované či poškozené součástky od třmenů, pístů a prachovky, až po náboje a ložiska. Co se klimatizace týče, její porucha není tak závažná a životu a zdraví nebezpečná. O to víc ale snižuje komfort v autě a dojem z jízdy celkově. A proto bychom ani teď neměli zapomínat na údržbu spojenou právě s klimatizací. Odsátí (případně recyklace) starého chladiva, kontrola těsnění (a související detekce netěsností) a plnění chladiva jsou základní služby, jež vám v tomto oboru nabízíme. Nicméně ani výměna filtrů nebo dezinfekce vzduchových průduchů pro nás není problém. Závady na motoru jsou pak obvykle oříškem pro nejednoho opraváře, obzvláště u nových, počítačem řízených systémů. My jsme i pro tyto případy vybaveni a díky pokročilým diagnostickým zařízením nám nezůstane žádná závada dlouho skryta. A jelikož Volkswageny taky obvykle rádi konzumují olej v množství větším než malém, pravděpodobně vás potěší, že výměna oleje a filtru je pro nás otázkou doslova minut.

SÁZÍME NA KVALITU

euromotorscz zajimavosti servis volkswagen 4

Samozřejmostí pak je, že veškeré opravy jsou prováděny proškoleným a zkušeným personálem a použité náhradní díly mají nejvyšší kvalitu. Tím pádem jsme schopni odvádět skvělou práci a našim klientům nabídnout spolehlivý servis a partnera pro případ nouze. Těšíme se i na vaši návštěvu – jsme tu pro vás.

Kontaktujte nás

Napište nám, rádi vám odpovíme