Search
Close this search box.
Servis Chevrolet

Servis Chevrolet

Impala, Evanda, Lumina, Lacetti, Epica, Kalos… Osobní i nákladní automobily značky Chevrolet zná bez nadsázky v civilizovaném světě každý. Ač už více než sto let patří do rodiny General Motors, stále si zachovává originální vzhled, vysokou spolehlivost a příjemné jízdní vlastnosti, čímž si vysloužil status vyhledávaných a oblíbených vozů – ať už nových modelů, nebo těch z řad ojetin. Patříte-li k této nemalé skupině majitelů a řešíte servis vozů Chevrolet, máme něco pro vás.

euromotorscz zajimavosti servis chevrolet 2

ZAČÍNÁME DIAGNOSTIKOU

Nejúčinnější a nejšetrnější léčba vyžaduje bezchybnou a přesnou diagnózu. Proto se i my při řešení složitějších případů odpichujeme od výsledků našich nejmodernějších diagnostických přístrojů. Těmi jsme schopni se podívat důkladně na zoubek vozidlům lecjaké značky, Chevrolety nejsou pochopitelně výjimkou. Tento úkon a zjištění příčiny problému je samozřejmě proveden zdarma v rámci celkové opravy. Po zjištění přesného důvodu nebo místa poruchy, je celá oprava pochopitelně mnohem efektivnější, rychlejší a levnější.

euromotorscz zajimavosti servis chevrolet 3

ZLOBÍ VÁS BRZDY NEBO SPOJKA?

Některé modely Chevroletu mívali v minulosti drobné potíže s brzdami, obzvlášť ty zadní občas znepříjemňovaly cestu nepříjemnými zvuky a pískáním. Ale zavést k nám vás může i prachobyčejná pravidelná výměna, nebo podezření na jejich špatnou funkci. Brzdové třmeny, pístky, prachovky, náboje, ložiska – na nic nezapomene, a jelikož jsme si velice dobře vědomi důležitosti těchto součástek, nic neponecháme náhodě. Po naší kontrole, opravě či výměně brzd se budete v autě cítit nejen komfortně, ale i bezpečně.

U Chevroletů, které jsou k nám dováženy přímo ze spojených států, se dále někdy projevuje jejich ne úplně transparentní minulost. To je ostatně potíž všech vozů ze zahraničí a proto se lehce může zdát, že po krátkém čase bezproblémového provozu začnete pozorovat například prokluzování spojky a ne úplně normální zvuky při řazení, což jsou obvykle náznaky toho, že něco není v pořádku. Na nic raději nečekejte a obraťte se na nás. Máme k dispozici veškeré vybavení pro demontáž, montáž, seřízení táhel, lanek, čidel i setrvačníku. Ve spojení s profesionálním přístupem a zkušenostmi našich mechaniků můžete očekávat pouze ten nejlepší výsledek.

euromotorscz zajimavosti servis chevrolet 4

DALŠÍ SLUŽBY

Z našeho širokého portfolia vás možná zaujmou další služby, jako je kompletní pneuservis pro všechny druhy automobilů, včetně prodeje kol a doplňkového sortimentu. K tomu pro vás rádi uskladníme nevyužívané pneumatiky, případně se postaráme o jejich likvidaci. A kromě toho, že se řadíme mezi odborníky na servis a opravy amerických aut a jejich specifika, budeme rádi, když se na nás obrátíte i s „obyčejnými“ problémy, jako je výměna oleje, příprava na technickou kontrolu, oprava poškozené karoserie nebo výměna žárovek. Každý zákazník je pro nás důležitý a každému věnujeme maximální pozornost a péči – přesvědčte se sami a zavolejte nám.

Kontaktujte nás

Napište nám, rádi vám odpovíme