Search
Close this search box.
Servis Cadillac

Servis Cadillac

Už bezmála 120 let se po silnicích a dálnicích celého světa prohání nadupaní krasavci s logem Cadillac na kapotě. Po dlouhá léta symbol Ameriky, špičkových technologií a kvality. Společnost, kterou kdysi založil strojař Martin Leland, velká persona počátků automobilového průmyslu – o několik let později pod jeho rukama vznikla další legendární firma, automobilka Lincoln.

Vozy Cadillac u nás nemají tak širokou základnu fanoušků a obdivovatelů, jejich prioritní a dominantní trh je jinde, než ve střední Evropě. Jedno jim však upřít nelze – nikdy nepatřily k tuctovým vozům s konvenčním technickým řešením. Naopak, vždy vynikaly jako průkopníci nových technologií a originálních konstrukcí. Spolu s pohodlím, které nabízí svým majitelům, se mohou odvděčit také vysokou výdrží a odolností. Servis takového vozu je pak samozřejmě potěšení a zážitek, na druhou stranu i velká zodpovědnost a vysoké nároky na precizní a technicky dokonale odvedenou práci.

euromotorscz zajimavosti servis cadillac 2

KAROSERIE I ROZVODY

To platí dvojnásob u oprav karoserie. Každý Cadillac byl vždy výrazný a nepřehlédnutelný. Je tedy jasné, že každá vada na kráse je velice nepříjemná, na druhou stranu v mnoha případech těžko odstranitelná. U starších kusů je navíc vždy riziko vzniku dalších škod. Proto používáme nejmodernější technologie, jako je maximálně šetrná oprava promáčklin PDR, větší opravy provádíme včetně lakování. To vše za bezkonkurenční ceny, v případě pojistné události je pak celá agenda zcela v naší režii.

Co naopak čas od času potrápí každé auto (americké harcovníky nevyjímaje), jsou rozvody, respektive nutnost jejich výměny. Ta bývá často podceňovaná, odkládaná a ignorovaná, což může mít ve finále velmi nepěkné následky. I v tomto případě jsme pochopitelně schopni ve velmi krátkém čase a za více než sympatickou cenu obstarat odpovídající náhradní díly. Následně pak provedeme demontáž starého a montáž nového rozvodového systému.

euromotorscz zajimavosti servis cadillac 3

PROBLÉMY S TURBEM?

I stáj Cadillac má ve svých řadách pár kousků vybavených turbo pohonem. To je z hlediska jízdních vlastností skvělá věc, v případě poruchy se ale stává noční můrou. U nás vám garantujeme kompletní servis, od výměny vzduchových filtrů po kontrolu těsnosti spojů. K tomu nejnižší ceny náhradních dílů a minimální čekací doby. Stačí se s námi spojit a jistě najdeme to pravé řešení i pro váš vůz.

Totéž platí, i pokud máte trable s klimatizací – odsátí staré náplně, odhalení netěsností, dezinfekce průduchů, výměna kabinového filtru…uděláme vše proto, abyste se ve svém Caddy cítili bezvadně i v těch nejparnějších dnech.

euromotorscz zajimavosti servis cadillac 4

ZAVOLEJTE, NAPIŠTE, PŘIJĎTE

Toto je jen malý výčet věcí, které pro vás a váš Cadillac můžeme udělat, ať už vás trápí cokoliv, dejte nám vědět, rádi se o vše postaráme – k vaší spokojenosti.

Kontaktujte nás

Napište nám, rádi vám odpovíme