Search
Close this search box.
Servis BMW

Servis BMW

Není auto jako auto a my víme, co která značka potřebuje. Vozy BMW nejsou výjimkou – u svých majitelů budí pýchu a hrdost, u ostatních řidičů obdiv, ba až závist. Velice dobré jízdní vlastnosti, požitek ze sportovní jízdy, silného výkonu a unikátní design udělalo z automobilů BMW velmi oblíbeného a silného zástupce na trhu s automobily.

PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP VE VŠECH PŘÍPADECH

euromotorscz zajimavosti servis bmw 2

I servis těchto krasavců vyžaduje své a my jsme na něj připraveni. Obzvlášť u moderních a novějších modelů je někdy obtížné a zdlouhavé najít závadu, potažmo pak její kořenovou příčinu. Téměř všechny funkce, ovládací prvky a jednotky jsou dnes řízeny elektronicky a málokterá vada je odhalitelná okem, byť i zkušeného a šikovného mechanika. Proto v těchto případech používáme zásadně nejmodernější metody a postupy, ke kterým bezesporu patří i kvalitní a výkonné diagnostické systémy. S profesionální diagnostikou nezůstane žádná závada skryta a my tak hned víme kam se podívat, nebo co vyměnit. Rapidně tím zkrátíme čas potřebný na opravu a tím pádem i její cenu. A když už jsme u ceny, pokud zvolíte pro odstranění objevené závady naši provozovnu, položka s diagnostikou se na vašem účtu rozhodně neobjeví.

OPRAVY A SERVIS VŠEHO DRUHU

euromotorscz zajimavosti servis bmw 3

Jakýkoliv neduh jsme tak schopni nejen efektivně odhalit, ale stejně efektivně i opravit. Kromě standardních úkonů, jako je výměna oleje a jiných kapalin, doplnění náplně klimatizace nebo přezutí pneumatik, nabízíme i vysoce sofistikované zásahy. Poradíme si s opravou brzd, nezbytnou kontrolou a výměnou rozvodů i komplexní péči o turbo v motoru vašeho miláčka.

ZAMĚŘENO NA BMW

euromotorscz zajimavosti servis bmw 4

Majitelé vozů BMW jistě ocení bohaté zkušenosti a prostředky k řešení potíží s elektroinstalací nebo s převodovkami – ať už automatickými nebo manuálními. To bývají totiž nejčastější neduhy této značky. Stran spojky a převodovky dokážeme provést kompletní kontrolu, servis a výměnu nejen této samotné součástky, ale i oleje, táhel, lanek, čidel a náhonu. Neomezujeme se na pouhou robotickou výměnu poškozených komponent, vždy vnímáme automobil jako fungující celek a proto je součástí každého servisního zákroku vystředění potřebných dílů, jejich očištění, promazání a přesné seřízení. Po každé opravě odevzdáváme vůz důkladně odzkoušený a uvedený do takového stavu, na jakém se se zákazníkem dohodneme. Máte-li tedy chuť vyzkoušet skvělé služby za skvělou cenu a nechcete se za každou cenu obracet na autorizovaný servis (jehož služby jsou pro klienty mnohdy zbytečně svazující), budeme rádi, obrátíte-li se na nás – telefonicky, e-mailem, nebo osobně. V každém případě vám nabídneme nejlepší řešení vašeho problému – od výměny provozních kapalin, po odstranění defektů karoserie. Naše služby jsou komplexní, každý zákazník je pro nás důležitý a rádi vás o tom přesvědčíme.

Kontaktujte nás

Napište nám, rádi vám odpovíme