Search
Close this search box.
Servis Audi

Servis Audi

Automobily Audi si i dnes drží pověst luxusních vozidel, která byla často průkopníky v používaných technologiích a konstrukčních řešeních. Stačí vzpomenout jejich koncepci pohonu všech čtyř kol. A kdo se někdy na ulici neohlédl za modely z řady A, nebo SUV klasiky z řady Q, ať zvedne ruku – počítáme, že vás moc nebude. Mezi jejich přednosti patří bezesporu nestárnoucí design, skvělé technické zpracování, vynikající protikorozní ochrana a vychytané řízení a ovládání. A ačkoliv reference, zkušenosti a recenze uživatelů hovoří spíše o opaku, z pohledu různých statistik se nejedná jednoznačně o nejspolehlivější a bezproblémová auta. Stejně tak se traduje, že jejich servis není levná a jednoduchá záležitost. To může, ale také nemusí být pravda. Záleží, kam a na koho se obrátíte. Bude nám tedy potěšením vám nabídnout naše služby, u kterých jistě oceníte kvalitu, rychlost, cenu a v prvé řadě pro zákaznický přístup na prvním místě. A co vás tedy jako majitele automobilů značky Audi může obzvlášť zajímat?

CO VÁS MŮŽE U AUDI PŘEKVAPIT?

euromotorscz zajimavosti servis audi 2

Pokud jste jinak šťastným majitelem vozidla této značky, z hlediska pravděpodobnosti je největší šance, že se budete potýkat s problémy souvisejícími s rozvodovým řemenem. Ten se u některých modelů moc nepovedl a navzdory ostatním, takřka dokonalým a nesmrtelným komponentům se právě řemen rád trhá dříve, než by bylo zdrávo. To může být velký problém nejen kvůli tomu, že můžete mít ve vteřině absolutně nepojízdné auto, ale také lehce dojde k poškození dalších částí motoru. Tím se samozřejmě následná oprava komplikuje, stává se časově náročnější a pochopitelně i dražší. V případě, že došlo na první možnost a vaše auto stojí kdesi u silnice nebo na vzdáleném parkovišti, pomůžeme vám i v této situaci. Nabízíme odtah či odstavení všech druhů vozidel – a to non-stop, s maximální obezřetností a velice příjemnou kilometrovou sazbou. Při samotné opravě, lépe řečeno výměně prasklého řemene provedeme samozřejmě demontáž jeho i ostatního nezbytného příslušenství, nastavení hřídelí a nasazení řemene nového.

SERVIS I KONTROLA

euromotorscz zajimavosti servis audi 3

Situace se ovšem nemusí dostat až do těchto extrémních mezí. Pokud máte pocit, že řemen (nebo cokoliv jiného – mnozí řidiči Audi už za sebou mají výměnu motorku a ovládání stahování oken) už neslouží tak dobře jak by mělo, máte podezření na začínající poruchu, nebo jste zkrátka zanedbali preventivní údržbu, probereme s vámi možnosti a domluvíme servisní prohlídku dle vašich požadavků a potřeb. A to férově, bez jakýchkoliv obav ze skrytých poplatků a účtování nedomluvených úkonů. Pneumatiky, karoserie, olej, brzdy, turbo, klimatizace…poradíme si opravdu se vším a bude nám potěšením nabídnout své služby právě vám – čekáme jen na vaši poptávku.

Kontaktujte nás

Napište nám, rádi vám odpovíme